Farmasi Mart Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  11 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Mart Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   


  FARMASİ MART KATALOĞU 2018

  Farmasi Kozmetik Mart Kataloğu yayınlandı! İşte Farmasi Mart Kataloğu 'nda öne çıkan avantajlı ve indirimli ürünlerden bazıları;

  Bu ay Farmasi’nin kremsi ve parlak Glamoure Shine rujları indirimde olacak. Özellikle dudağınızı kurutan mat rujlardan sıkıldıysanız bu tarz metalik etkiye sahip parlak canlı ve dudaklarınızı aynı anda nemlendiren rujlara yönelebilirsiniz. Serideki rujların hepsi birbirinden güzel ve parlak tonlara sahip. Eğer bu kadar parlak ve simli ruj sevmiyorsanız o zaman True Color rujları da tercih edebilirsiniz. Bu rujlar dudağınızı gün boyu nemli tutacaktır. Nemlendirirken kalıcılığı da yüksek aynı zamanda renk pigmenti yoğun rujlardır. Gül kurusundan nude renklere, bordo, mor ve kırmızıdan coral yani turuncu tonlarına kadar aradığınız bütün renkleri True Color Ruj serisinde bulmanız mümkün.

  Farmasi Mart katalog'unu online incelemek için Farmasikataloğu.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca üyelik işlemlerinizi bu siteden yapabilir ve ürünleri çok daha avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Online alışveriş yapmak için hemen şimdi Farmasikatalogu.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Farmasi Hem renkli kozmetikleri ile hem de cilt bakım ürünleri ile beğenilen ve tercih edilen bir marka. Farmasi kozmetiğin en ünlü cilt bakım ürünlerinden biri de şüphesiz çay ağacı yağı. Sivilce lekelerine, akneye ve kaşıntıya, alerjiye iyi gelen bu yağı edinmeniz için bu ay güzel bir fırsat var. İster çay ağacı yağını tek başına alın, isterseniz tüm seri ile birlikte kullanarak etkisini iki katına çıkartın. Yüz yıkama jeli, bb kremi, nemlendirici kremi ve serideki diğer ürünler ile birlikte bu ay çay ağacı yağı içeren ürünler oldukça indirimde.

  Eğer karma ve yağlı bir cildiniz varsa veya kuru ama yine de sivilce sorunları yaşayan bir cildiniz var ise çay ağacı yağını mutlaka cildinizde kullanarak etkisini gözlemlemelisiniz. Çay ağacı yağı antibakteriyel olduğundan uygulanan bölgedeki hassasiyeti, kaşıntıyı ve kızarıklığı alarak sivilcelerin kısa sürede kurmasına yardımcı olur.

  Farmasi Mart 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.