Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  5 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Kimdir

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   
  Dünyada 123 ülkede 360 milyondan fazla insan Farmasi Kozmetiği  tercih ediyor. Sizce bu yalnızca tesadüf mü?

  65 yıllık tecrübesiyle dünyaya hitap ediyor. Tecrübeyi, emeği ve istikrarı uzun yıllara sığdırdıysanız, başarı tesadüf değildir. İlklerle başlayıp, ilklerle süren başarı hikayesinin temelleri, yarım asır önce atıldı. Bu hikayenin baş kahramanı Dr. Cevdet Tuna’ydı.
   
  Sağlık ve kozmetik alanına 1950 yılında giriş yapan Tuna Ailesi, o günlerden itibaren günümüze dek insana, mutluluğa, kaliteye ve geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmiştir.
   
  Farmasi, İstanbul’ da doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 40,000 m2’lik alana yayılan üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği  2,000’i aşkın ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislerine sahip olan, Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmalarındandır.

  Her zevke ve ihtiyaca yönelik zengin ürün çeşitliliği; makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr. C. Tuna markası altında yer almaktadır.

  Farmasi markaları ürünler; Farmasi laboratuarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun  olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.

  Dünyada 123’e aşkın ülkede, 50.000’den fazla satış noktasında 360 milyondan fazla tüketiciyle  buluşan Farmasi, başarısını perçinlemeliydi. Kaliteli ürünler kullanmak dışında, Farmasi tüketicilerine kazanç sağlayacak bir yol olmalıydı. Şu an ki Yönetim Kurulu başkanı ve Tuna ailesinin ikinci kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna 2010 yılında Türkiye’de  “Doğrudan Satış Kanalı” sektörüne  giriş yapmaya karar verdi.

  Farmasi'nin Sağlık Bakanlığı onayı , Helal Sertifikası, Iso 9001 Kalite Güvencesi Sertifikası, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, Iso 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası, TSE Belgesi, Indiana University FDA Standartları Uyum Belgesiyle müşterilerine güven veriyor.
   
  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.