Farmasi Kasım Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  42 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Kasım Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
     FARMASİ KASIM KATALOĞU 2018

  Farmasi Kasım Kataloğu yayında! Bu ay Farmasi’de öne çıkan ürünleri birlikte inceleyelim. Hangi ürünler indirimde? Hangi ürünlere şans vermelisiniz?

  Bu ay Farmasi Kasım Kataloğu da özellikle kadınları mutlu edecek haberlerimiz var! Ev temizliğine düşkün ve evinin mis gibi pırıl pırıl olmasını isteyen hanımlar buraya! Farmasi’nin temizlik serisindeki Mr Wipes temizleme ürünleri bu ay indirimde!

  Mr wipes Temizlik Ürünleri doğal içeriği ile bebekli annelerin de gözdesi. Çünkü içeriğinde zararlı kimyasalları bulundurmayan bu ürünler ile güvenli bir şekilde evinizi, çamaşırlarınızı ve yüzey temizliğini yapabiliyorsunuz!

  Mr Wipes konsantre çamaşır deterjanı sıvı formdadır ve beyazlarınız için özel olarak üretilmiştir.İçerisinde boraks ve soda bulunan konsantre sıvı çamaşır deterjanı beyazların İlk günkü rengini korur. Hem el hem de makine için kullanımı uygundur. Hassas çamaşırlarınızı yıpratmaz. Beyazlar için olduğu gibi siyah çamaşırlarınız için de özel olarak üretilen Mr Wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı da indirimde olan ürünlerden.

  Hem beyaz çamaşırlarınız hem de siyah çamaşırlarınız için bu iki çamaşır deterjanını da tercih edebilirsiniz.

  Farmasi 'nin en popüler ürünlerinden biri olan renk koruma bezi de mutlaka sepetinize eklemeniz gereken ürünlerden. İçerisinde 12 adet renk koruma bezi bulunan bu ürün beyaz ve renkli çamaşırlar beraber yıkandığında renklerin birbirine karışmasını engelliyor. Eğer siz de renkli çamaşırlarınızın beyaz çamaşırlarınıza solmasından şikayet ediyorsanız bu mendillerden her yıkamada 1 tane kullanarak bu tatsız duruma son verebilirsiniz.

  Eğer çamaşırlarınız da çıkması zor inatçı lekeler var ise o zaman imdadınıza Mr Wipes konsantre leke çıkartıcı yetişiyor! Çıkması zor lekelerinin üstüne bir miktar uygulayın ve bir süre bekleyin. Lekelerin kısa zaman sonra çözüldüğünü ve çamaşırlarınızdan çıktığını gözlemleneceksiniz.

  Farmasi Mr Wipes konsantre leke çıkartıcı her kadının dolabında bulunması gereken acil durum ürünlerinden biri. Hiçbir çamaşırınızda leke kalmasın istiyorsanız lekelerin üstüne hemen konsantre leke çıkartıcı ürünü uygulayarak çamaşırlarınızı ilk günkü gibi koruyabilirsiniz.

  Farmasikataloğu.net üzerinden Farmasi Kasım kataloğu’nu online olarak daha detaylı inceleyebilir ve siparişlerinizi güvenle oluşturabilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize bu ayın indirimli ürünlerinden hediyeler de alabilirsiniz. Ayrıca üye olarak Farmasi ailesine katılabilir avantajlarından faydalanabilirsiniz, detaylar Farmasikataloğu.net adresinde

  Farmasi Kasım 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.