Farmasi Haziran Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Haziran Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 4 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
   


  FARMASİ HAZİRAN KATALOĞU 2018


  Farmasi Kozmetik Haziran Kataloğu yayınlandı! Farmasi haziran kataloğu hangi ürünler ile öne çıkıyor? işte haziran kataloğunda birbirinden avantajlı, indirimde göze çarpan ürünler;

  Eyeliner makyajınızın olmazsa olmaz kozmetik ürünü ise mutlaka Farmasi’nin eyeliner seçeneklerine göz atmalısınız. Çünkü bu ay hepsi indirimde! Eyeliner çekmeye yeni başladıysanız keçe uçlu, kalem formda eyeliner tercih edebilirsiniz. Farmasi Secret Eyeliner makyaja yeni başlayanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Eğer daha profesyonel ve keskin bir eyeliner ifadesi istiyorsanız Farmasi Jel eyeliner’a mutlaka şans vermelisiniz. Jel eyeliner hem daha siyah, daha kalıcı olması ile hem de yağ gibi akan formülü ile uygulama kolaylığı sağlıyor.

  Farmasi’nin eyeliner fırçası da oldukça popüler ve beğenilen ürünlerden. Birbirini tamamlayan bu iki ürün de bu ay indirimde. Eyeliner sürdük, elbette maskarasız olmaz. Farmasi’nin en popüler maskaraları da bu ay oldukça indirimde. Özellikle Farmasi Mega Shot Maskara yoğun volüm veren ve takma kirpik etkisi yaratan bir maskara. Yoğun eyeliner görüntüsüne çok yakışacaktır. Farmasi ’nin maskaraları,maskara fırçaları ve kıvamlarının farkı ile size istediğiniz kirpik görüntüsünü sunacak. Tek tek ayrılmış yoğun hacim veya kıvrık kirpikler istiyorsanız mutlaka Farmasi Maskara fırçalarını inceleyin. Birbirinden farklı maskara fırçaları ile hayal ettiğiniz kirpik görünümüne kavuşmanız çok kolay!

  Bu ay Farmasi ’de ağız bakım ürünleri de indirimde! Farmasi markasının içeriği temiz diş macunu mutlaka edilmeniz gerekenlerden. Diş macunlarının içinde florür ve fosfat gibi zararlı içerikler bulunu.r Fakat Farmasi’de bu içerikleri rastlayamazsınız. Farmasi hem doğa dostudur hem de hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Ayrıca temiz içeriklere sahip bakım ürünlerini de güvenle kullanabilirsiniz.

  Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden daha da indirimli almak için Farmasikataloğu.net adresine giderek üye olabilir, siparişlerinizi çok daha uygun fiyatlara oluşturabilirsiniz. Online kataloğu incelemek için Farmasikatalogu.net adresini hemen şimdi ziyaret edin! Haziran Kataloğu’nu online görmek için mutlaka sitemizi ziyaret edin ve üyelik bilgilerini de okuyup ücretsiz üye olarak Farmasi ailesine katılın.

  Farmasi Haziran 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.