Farmasi Eylül Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  32 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Eylül Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 4 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
   


  FARMASİ EYLÜL KATALOĞU 2018

  Farmasi Eylül kataloğu kataloğu yayınlandı! Farmasi eylül kataloğunda öne çıkan indirimli ürünler hangileri? hangi ürünlere şans vermelisiniz? Farmasi Eylül Kataloğu fırsatları neler? Gelin birlikte inceleyelim. İşte bu ayın öne çıkan ürünleri;

  İhtiyaç alışverişinizi oluşturmak için çok uygun bir ay. Çünkü bu ay Farmasi’nin en gözde ürünlerinden Keratin Özlü Saç Bakım Serisi indirimde!

  Kırık, cansız, mat ve sürekli dolaşan saçlarınıza Keratin bakımı ile yeniden can verin.

  Kestirmek çözüm değilse ve saçlarınızdan vazgeçemiyorsanız mutlaka bu seriye şans vermelisiniz.

  Keratin saç tellerini besleyen dipten uca onaran özel bir içeriktir. Bu yoğun ve besleyici içeriği Farmasi Keratin saç bakım serisinde kullanıyor. Yıpranmış saçları kökten uca besleyerek onaran, saçın kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olan ve canlı, parlak, yumuşak bir etki yaratan Farmasi keratin serisini bu ay mutlaka denemelisiniz. Özellikle saçlarınızı sık sık düzleştiriyorsanız veya fön, maşa gibi işlemler yapıyorsanız ve yaptığınız şekli gün boyu korumak istiyorsanız İhtiyacınız olan şey keratin.

  Farmasi’nin keratin özlü bakım serisinde maske, saç spreyi, Şampuan ve serum bulunuyor. Tüm Bu ürünler Farmasi Eylül Kataloğu için özel olarak indirimde!

  Farmasi eylül kataloğunda indirimler bitmiyor! Farmasi’nin doğal sabunlarını da mutlaka denemelisiniz. Özellikle Isırgan otlu sabun, cilt lekeleri için papatyalı sabun, hamam royal oud sabunu Farmasi’nin en meşhur doğal sabunlarından.Sadece kendiniz için değil sevdiklerinize için de özel bir hediye seçeneği. Sizde hemen şimdi Farmasikataloğu.net adresini ziyaret ederek online kataloğu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm siparişlerinizi güvenle online olarak farmasikataloğu.net adresinden verebilirsiniz.

  Farmasi Eylül 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.