Farmasi Ekim Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  24 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Ekim Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
     FARMASİ EKİM KATALOĞU 2018

  Farmasi Ekim kataloğu yayınlandı! Bu ay Farmasi’nin hangi ürünleri öne çıkıyor? Hangi ürünler indirimde? Kampanyalardan yararlanmak ve ihtiyaç alışverişinizi kolaylıkla yapmak için mutlaka yazının devamını okuyun.

  Farmasikataloğunu.net adresinden Online olarak Farmasi Ekim kataloğunu detaylı bir şekilde inceleyebilir ve siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz. İşte Farmasi Ekim Kataloğu' nda öne çıkan kampanyalı bazı ürünler;

  Farmasi 'nin çocuk ve bebeklere özel olarak üretilen serisini mutlaka duymuşsunuzdur. Farmasi zaten tüm ürünlerinin içeriklerinde temiz, doğa dostu olmaya özen gösteriyor. Ürünlerinde SLS paraben gibi içerikler bulundurmuyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve doğa dostu ürünler üretiyor. Konu bebek ve çocuk bakımı olduğunda da aynı hassasiyeti sürdürmeye devam ediyor. Bu ay Farmasi’nin bebek bakım ürünlerinde oldukça büyük indirimler var. Olive Baby şampuanı zeytinyağlı içeriği ile ve sabun içermemesi ile annelerin yeni gözdesi. İçeriğindeki zeytinyağı ile derinlemesine bir temizlik sunarken bebeğinizin tenindeki yumuşaklığın kaybolmaması için de ekstra nem veriyor.

  Farmasi Papatya Özlü Bebek Şampuanı da tercih edilmesi gereken bir diğer seçenek. Yine sabun içermeyen formülü ile bebeğinizin saçlarını ve hassas vücudunu asla kurutmuyor. İçeriğindeki papatya özleriyle rahatlatıcı bir banyo deneyimi sunuyor.

  Çocuğunuzun saçları zor açılıyorsa ve siz onu incitmekten, saçlarını kırılmasından endişe ediyorsanız o zaman saç açıcı spreyi de bu ay deneyebilirsiniz. Farmasi’nin çocuklar için özel üretilen ve saçlara ışıltı katan mis kokulu saç açıcı spreyi bu ay indirimde olan ürünlerden. Hem bebeğiniz hem de sizin kullanabileceğiniz bebek losyonu da denemeniz gerekenlerden. Yine içeriğinde papatya yağı olduğundan cildi sakinleştiriyor. Zeytinyağı ve E vitamini ile desteklenmiş bebek losyonunu hem çocuklarınızla bebekleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi bakımınız için de kullanabilirsiniz.

  Farmasi’nin bebekler için özel olarak ürettiği temiz içerikli pişik kremi de mutlaka şans vermeniz gereken ürünlerden .Eğer hafif kokulardan hoşlanıyorsanız ve bebeğinizin kendi doğal kokusunu bastırmadan kıyafetlerine birkaç fıs temiz bir koku sıkmak istiyorsanız o zaman Farmasi’nin Baby Fresh bebek kolonyasını deneyebilirsiniz. Gün boyu taze, temiz serin bir his sunan bu sprey hem bebekler hem de yetişkinler tarafından kullanılabilir.

  farmasikataloğu.net adresinde Ekim kataloğunu daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve siparişlerinizi güvenle online olarak verebilirsiniz. Ayrıca üyelik bilgi formunu okuyarak Farmasi’ye üye olabilir alışverişlerinizde kar sağlayarak ürünleri çok daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

  Farmasi Ekim 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.