Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  29 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Başarı Sırları

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   
  Farmasi Farmasi Başarı Sırları
  Aşağıdaki ipuçları sizi başarıya adım adım yaklaştıracaktır:

  1- Neyi başarmak istediğinize karar verin. Hedefinizin sınırları, kapsamı, çerçevesi iyi çizilmeli. “Daha fazla satış” derken “daha fazla” ile neyi hedeflediğinizi sayısal olarak belirtin. İş alanı düşünüyorsanız, bu alanın ve işin özelliklerini tanımlayın.

  2- Hedefi gerçekleştirmek için kendinize bir tarih belirleyin. Her hedefin bir tarihi olmalı. Bir tarihe bağlı değilse, o bir hedef değil, bir arzu ya da hayaldir; hatta bir arzunun hayali...

  3- Hedefi gerçekleştirebileceğinize olan inancınızı sınayın. Hedefe ulaşabileceğinize inanmalısınız. Olanaksız ya da zor olduğunu düşünmeye başladığınız anda harekete geçmeniz de olanaksızlaşır.

  4- Şu anda bulunduğunuz noktayı belirleyin. Bir durum değerlendirmesi yapın. Nerede olduğunuzu bilmeden pek uzağa gidemezsiniz.

  5- Aşmanız gereken engelleri saptayın. Hedefe ulaşmayı zorlaştıran engeller var mı? Engelleri aşma planları yapmadan önce onları fark etmelisiniz.

  6- İhtiyacınız olan yeni bilgileri değerlendirin. Mesleki bir yeterlilik mi kazanmanız gerekiyor ya da bir eğitimden mi geçmelisiniz?

  7- İlişki kurmanız gereken kurumlar ve toplulukları belirleyin. Hedefe ulaşmanızı kolaylaştırabilecek insanlar ya da kurumlar var mı? Onlarla temas kurmanın yollarını araştırın.

  8- Hedefi gerçekleştirmenin sağlayacağı yararları belirleyin. Ne kadar çok sayıda yarar sıralayabilirseniz hedefinize odaklanmanız o kadar kolay olur.

  9- Eylem planı yapın. Hedefe varmak için atılması gereken adımları tek tek belirleyin. Hedeften başlayıp geriye doğru gidin.

  10- Kendinizi hedefe varmış gibi hayal edin. Hedefe ulaştığınızı en ince ayrıntısına kadar zihninizde canlandırın. Bunu üst üste defalarca yapın, ta ki zihninizde iyice yer edene kadar...

  11- Her gün hedefe bir adım daha yaklaşın. Hayaller de hedefler de harekete geçmeyi gerektirir.

  Dünyanın en iyi hedefi bile kararlı bir hareket olmadan asla gerçekleşmez.

  KARARINIZI HEMEN VERİN.

   
  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.