Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  27 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Ar-Ge Çalışmaları

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   
  Farmasi Kozmetik Dünyada 360 Milyon Kullanıcı 123 Ülkede 65 Yıldır 5 Kitada, 56.000 metre kare + 86.000 metre kare Proje fabrika alanı. 5 Entegre fabrika, fabrikadan halka satış yapar. Ekolojik alanda üretim yapar. Tüm ürünler Farmasi Laboratuvarlarında geliştirilir. Kendi ambalajını kendi üretir. Tüm ürünlerin formülasyonu, Farmasi Laboratuarları'nda geliştirilmektedir...
   
  Araştırma ve geliştirme merkezimizin temelini kaliteye ve insana verdiğimiz değer oluşturmaktadır. Araştırma ve geliştirme çalışmaları, modern ve yeni teknolojiye sahip tesislerinde, AR-GE ekibi tarafından bilimsel yöntemlerle ve büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

  Toplum ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, teknik yaklaşımları ortaya koyabilecek, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip, çağdaş ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı ile Farmasi ürün kalitesinin en önemli nedenlerindendir. Bu anlayışla sürekli gelişmekte olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde, kendi AR-GE laboratuarlarımızda geliştirdiğimiz 2000’den fazla ürün ile dünya kozmetik pazarına yön vermektedir.

  Farmasi Türkiye kozmetik sektöründe ihracat şampiyonudur. Bu önemli konumu koruyabilmek üzere AR-GE çalışmalarına giderek yüksek bir seyirde odaklanarak devam etmekteyiz. AR-GE çalışmalarımız şu anda 123 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da odağı olmuştur ve her geçen yıl hızla büyümektedir.

  Farmasi sağlık ürünlerini kullanmak için Farmasi Kataloğu üyelik formunu doldurun.

  Biz size yardımcı olalım.
   
  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.