Farmasi Ağustos Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  48 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Ağustos Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 3 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   


  Farmasi Ağustos Kataloğu 2018

  Farmasi Ağustos kataloğu yayınlandı’ Kataloğu online olarak incelemek ve katalog hakkında detaylı bilgi almak için farmasikataloğu.net adresini hemen ziyaret edin.

  Bu ayki kataloğun en dikkat çeken ürünlerinden biri porselen pudra. Özellikle havaların ısınması ile birlikte yağlı ciltler ekstra yağlanarak T bölgesinde parlama sorunu ile karşılaşırlar. Bunun önüne geçmek için hem pudralı fondötenleri kullanabilir hem de makyajınızın üzerine ince bir pudra geçerek gün boyu sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

  Farmasi Porselen Pudra ciltte pürüzsüz, porselen görüntüsü yaratır ve gözenek görünümünü azaltır. Bunun yanı sıra makyajınızın kalıcılığını da arttırır. Ayrıca terlemeye, sıcağa karşı gün içinde makyajınızın akmasına da engel olur. Özellikle T bölgesinde oluşan yağlı görüntüyü alır.

  Pudranın destekleyicisi olan yağlı ciltlere özel Farmasi Matte Fondöten de bu ay denemeniz gereken ürünlerden. Sizde bu iki ürünü bir arada kullanarak yağlı cilt görüntüsünün önüne geçebilirsiniz. Eğer bu sıcak mevsimde fondöten gibi ağır ürünleri kullanmak istemiyorsanız O zaman Farmasi’nin en ünlü ürünlerinden biri olan BB kremi deneyebilirsiniz. Ayrıca farmasikataloğu.net üzerinden üyelik bilgilerini okuyarak aynı zamanda Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

  Peki bu size ne gibi avantajlar sağlayacak?

  Öncelikle zaten uygun fiyat segmentinde olan Farmasi ürünlerini daha da uygun fiyata satın alabileceksiniz. Size özel tanımlanan üyelik bilgileri ile çevrenizdeki insanları üye yaptığınızda puanınız birikecek ve birçok hediyeye ücretsiz sahip olabileceksiniz. Bunların yanı sıra ürünlerin incelemelerini okumak için de farmasikataloğu.net sayfası üzerinden blog sekmesini tıklayarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece hangi ürünün size uygun olup olmadığına rahatlıkla karar verebilir ve alışverişlerinizi daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

  Farmasi Ağustos 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.